Ayşe Hatun Önal, Selin Demirtar'ın kocasını “Kocam” diyerek paylaştı! Hakkındaki açıklama şaşırttı! “Üzgünüm” yorumları geldi.

1999 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasında Miss Turkey seçilen model, oyuncu ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal, artık sosyal medya paylaşımlarıyla da adından sıkça söz ettiriyor.

Her paylaşımı olay yaratan ünlü isim, son olarak “Kocam” notunu yazdı ve fotoğrafını kız arkadaşıyla paylaştı. Ayşe Hatun Önal'ın kısa sürede silinen paylaşımı gündeme gelerek “Evli mi?” sorular yöneltildi. Ancak gerçeğin tamamen farklı olduğu ortaya çıktı.

ÜNLÜ AKTİFİN EŞİ ÇIKTI

'Ayşe Hatun Önal'ın paylaştığı ve silinen kişinin Mehmet Ali Çebi olduğu öğrenildi. 2020 yılında oyuncu Selin Demiratar ile evlenen Mehmet Ali Çebi halen evlidir.

“ÇOK ENDİŞELİYİZ”

Günaydın yazarı Bülent Cankurt konunun perde arkasını yazdı. Cankurt, şu ifadeleri kullandı: ''Önal'ın uzun süredir evden çıkmadığı, kimseyi görmediği ve telefona cevap vermediği ortaya çıktı. Arkadaşı ise “Ayşe'nin akli durumu hiç iyi değil, çok endişeliyiz” dedi.

AYŞE HATUN

''Yani Ayşe Hatun Önal'ın son dönemde sosyal medyadaki anlamsız paylaşımlarının nedeni psikolojik bozulmasıdır. Umarım bir an önce sorunlarını çözer ve akıl sağlığına kavuşur” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ayakta durmakta zorlanıyordu!  Dansçıların yardımıyla...Ayakta durmakta zorlanıyordu! Dansçıların yardımıyla…
Dilber başardı!  Ben 1,5 milyon alırken, şimdi...Dilber başardı! Ben 1,5 milyon alırken, şimdi…
Bu kez kalıbı kırdı!  Güzelliğinizin sırrı...Bu kez kalıbı kırdı! Güzelliğinizin sırrı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir