Ayhan Sicimoğlu kendisinden para isteyen personeline tokat attı! Tepkiler gelince şöyle açıkladı: Komplo, toplanma, şantaj…

Ayhan Sicimoğlu, işini sevmediği için işten çıkardığı çalışandan para istemeye gelince ortalık karıştı. Eski çalışanın “Kullandığınız hakaret ve küfürler…” demesi üzerine sinirlenen Sicimoğlu, kendisine tokat attı.

O anlar sosyal medyada hızla yayıldı. Genç çalışanın tokat attığı anları kaydedip ünlü ismi ifşa etmesi üzerine sosyal medyada Ayhan Sicimoğlu'na tepkiler yağdı.

Ayhan Sicimoğlu, sosyal medyada gündem olduktan hemen sonra bir açıklama yaptı.

“ŞANTAJLARA MARUZ KALDIM”

Ayhan Sicimoğlu şunları söyledi: “Komplo ve şantajla karşı karşıyayım. Videolar kurgulanmış ve eksik. Bana hakaret edildi ve beni itmeye çalıştılar, saldırının kısmı planlı bir şekilde çekildi. Bana karşı yapılan fiziksel müdahaleler dahil edilmedi veya kovulmadı.”

Ayhan Sicimoğlu da olayın hemen ardından polise şikayette bulunduğunu belirterek, kendisinden yüklü miktarda para istendiğini anlattı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Peruk kendine iş yarattı!  Konserleri bile iptal ettiPeruk kendine iş yarattı! Konserleri bile iptal etti
"Bodrum'da sınıf farkı çok daha az" Bunu söyleyince tepki gösterdi!“Bodrum'da sınıf farkı çok daha az” deyince tepki aldı!
Fenomen adıyla meşgul!  Yorumlar yağdıFenomen adıyla meşgul! Yorumlar yağdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir