Aşka dair dedikodular günün gündemiydi! Bade İşcil'den çok konuşulan itiraf! “Arkadaşlarımın eşlerinden ve metreslerinden…”

Hem güzelliğiyle hem de başarılı oyunculuğuyla tanınan ve Türkiye'nin Barbie'si olarak bilinen Bade İşcil, son dönemde aşk dedikodularıyla gündeme geliyor.

'Ezel', 'Ufak Tefek Cinayetler' ve 'Aşk 101' gibi yapımlarda da gördüğümüz İşcil'in adı, işadamı Saadettin Saran'la anılıyor. Ekranlardan uzun süre uzak kalan ünlü isim bu kez Ahmet Mümtaz Taylan'ın Empati programına konuk oldu.

Programda gerçek hikayeleri canlandıran ünlü isim, Taylan'ın hayatıyla ilgili sorularını yanıtladı. Taylan'ın güzellikle ilgili sorusuna İscil tüm samimiyetiyle şu yanıtları verdi:

Ahmet Mümtaz

'DOSTLUKLARIM EŞLERİNDEN GELİYOR…'

“Varoluş sebebim güzel olmak değil, öyle yaşamıyorum… Biraz sıkıştığım anlar oldu, kızlarla arkadaşlıklarımda kocalarını kıskandıkları anlar oldu, yani. sevgilileri, lise yıllarında…

fikirli 2

'GÜZELLİK, İŞTE SORUN'

Ben işe yaramaz buldum, kendini izole ediyorsun, erkek arkadaşlarımla kadın arkadaşlarımdan daha iyi anlaştım çünkü onlar da bunu daha basit bir mantıkla yorumladılar, 'hey tehlikeliymiş, öyle göründü' çünkü beni davet etmediler Sanki yanlarında olsam tehlike oluşturabilirmişim gibi toplantılar yapıyor, kendimi dışlanmış gibi hissediyordum. Burada mesele güzellik… Empati yaparken kendimi düşündüm…”

fikirli 3

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cem Yılmaz'dan Hasan Can Kaya'ya mesaj!  Meslektaşına hakaret ettiCem Yılmaz'dan Hasan Can Kaya'ya mesaj! Meslektaşına hakaret etti
Bir bomba isim daha!  Kadrodaki yakışıklı oyuncuBir bomba isim daha! Kadrodaki yakışıklı oyuncu
Aynanın karşısında poz verdi!  “Yunan heykeli gibi”Aynanın karşısında poz verdi! “Yunan heykeli gibi”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir