Aşk sonunda belgelendi! Bestemsu Özdemir ve Burak Deniz ilk kez görüntülendi

Halen Kirli Sepeti dizisinde 'Yasemin Ağırtaş' karakterini canlandıran Bestemsu Özdemir'in, oyuncu arkadaşı Burak Deniz'e aşık olduğu iddiası derginin gündemine bomba gibi düştü.

Bu suçlamalar karşısında güzel oyuncu şunları söyledi: “Hayatımda tatlı ve güzel bir dönemden geçiyorum ve çok mutluyum. “Konuşarak büyüyü bozmak istemiyorum” diyerek bu açıklamayla herkesin kafasını karıştırdı.

İLK KEZ GÖRÜLDÜLER

Sonunda beklenen oldu ve MuhabirOnline'dan Tolga Bozduman'ın haberine göre, hiçbir zaman ilişki konusunda anlaşmaya varmayan Burak Deniz ve Bestemsu Özdemir ilk kez yan yana görüntülendi.

“Sizi böyle görmek çok güzel” diyen gazetecilere “Çok teşekkür ederim, size de teşekkürler” yanıtını veren Burak Deniz, menajerinin doğum gününe katıldığını ve hızla arabaya bindiğini söyledi.

AŞK BELGELENDİ

Bestemsu Özdemir, “Sizi böyle görmek çok güzel, tekrar başarılar dileriz” sözleriyle teşekkür ederek aynı arabaya bindi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Evli!  Sade gelinliği dikkat çektiEvli! Sade gelinliği dikkat çekti
Güzelliğiyle 19 yaşındaki kızları büyüledi!Güzelliğiyle 19 yaşındaki kızları büyüledi!
Hayatta kalan, Hanzede ve kız arkadaşını görünce kendine hakim olamadı! Hayatta kalan, Hanzede ve kız arkadaşını görünce kendine hakim olamadı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir