Aleyna öldü mü? İnci Tanesi Aleyna kimdir? Zilan Duru nereli ve kaç yaşında? İşte İnci Taneleri'nin Aleyna'sı Zilan Duru'nun hayatı ve biyografisi…

genişletmek

İnci Taneleri dizisi Kanal D ekranlarında her perşembe izleyiciyle buluşuyor. Sevilen televizyon dizisinde Aleyna karakterini canlandıran Zilan Duru vatandaşlarda merak kaynağı haline geldi. Çeşitli sosyal medya hesaplarında Aleyna'nın Azem'in kızı olduğu iddia edildi. Peki Aleyna kimdir?

İnci Tanesi Aleyna kimdir?

İnci Taneleri dizisindeki Aleyna karakteri Sırat'ın sevgilisi olarak biliniyor. Sırat'ın telefonda konuşmasıyla ortaya çıkan karakter önümüzdeki bölümlerde ortaya çıkacak.

Sırat telefon görüşmesinde “Aleyna canım… Niye hiç aklımda olmuyorsun…” dedi. İşte o anlar…

İnci Taneleri dizisindeki gizemli karakter Aleyna'nın yüzü belli oldu. Aleyna'nın kim olduğu henüz bilinmezken Sırat'ın bir planı olduğu anlaşılıyor. Berzan, Sırat'a Aleyna ile aşk yaşamaması gerektiğini söyledi.

Aleyna öldü mü?  İnci Taneleri'nden Aleyna kimdir Zilan Duru nereden geliyor ve kaç yaşında İşte İnci Taneleri'nden Aleyna Zilan Duru'nun hayatı ve biyografisi...

ZİLAN DURU KİMDİR?

20 Temmuz 1988'de Diyarbakır'da doğan sinema ve dizi oyuncusu Zilan Duru, Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Oyunculuk kariyerine 2007 yılında başlayan Duru, 'Kuzey Rüzgarı' dizisinde Selçuk Yöntem'in kızı Umut karakterini canlandırdı. Lale Devri adlı dizide başrolleri Zilan Duru, Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman'la paylaştı. 2010 Avon Miss Face yarışmasında birinci seçilen Zilan Duru, daha sonra 20.000 kişi arasından seçilerek şu ana kadar kazananlar arasında yer alan “Avon Miss Face” yarışmasında birinci oldu. Dünya Kadınlar Günü'nden sonraki günlerde Mart 2011'de vizyona giren Ağrı Doğubeyazıt'ta çekilen “Kir” (Qırej) adlı kadın hakları filminde başrol oynayan Duru, birçok dizi ve filmde de rol aldı. Zilan Duru, Nisan 2019'da 12. Elazığ Uluslararası Film Festivali'nde Umut Veren En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı. 2023 yılında Legends Fashion Stars Ödülleri'nde “Yılın En Dikkat Çeken Kadın Oyuncusu” ödülünü ve 2023 yılında “Mesleki Başarı” ödülünü alan Zilan Duru, Blue Moon Awards, kariyerine sunucu ve oyuncu olarak devam ediyor. Zilan Duru son olarak İnci Taneleri dizisinde Aleyna karakterini canlandırmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir