Adı önce Sergen Yalçın'la, ardından Barış Alper Yılmaz'la anıldı! Melisa Döngel'den inanılmaz sözler! “Eğer bunu 40 kere söylersen…”

Sen Kapımı Çal, Sadakatsiz, Aşk Mantık İntikamı, Kusursuz Kiracı, Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı ve Kirli Sepeti gibi pek çok projede rol alan ünlü oyuncu Melisa Döngel, son dönemde aşk iddialarıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Melisa Döngel'in adı daha önce Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın'la, ardından da Galatasaray Barış futbolcusu Alper Yılmaz'la anılmıştı.
Habertürk'ten Nazif Şahin Karpuz'un haberine göre, ünlü isimle ilgili suçlamalara yanıt verdi.

Melissa 2

AŞK İDDİALARINA SON VERDİ

Geri dönmek; “Bu yılı çalışmaya adamak istiyorum. Ben de aşkı bulamadım. Sergen çok yakın arkadaşım, Barış Alper'i tanımıyorum bile. Futbolcu ama onu pek tanımıyorum. '40 kere dersen olur' diyorlar, olur diye düşünüyorum ama kendisini gerçekten tanımıyorum ve başarılar diliyorum.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Nihal Candan'dan sonra Dilan Polat serbest kalacak mı? "Kollarında, yüzünde, her yerinde kesiklerle kendini öldürmeye çalışıyor."Nihal Candan'dan sonra Dilan Polat serbest kalacak mı? “Kolları, yüzü, her yeri kesilmiş, kendini öldürmeye çalışıyor.”
Aşk beyanı!  Aklına eski sevgilisi geldi.Aşk beyanı! Aklına eski sevgilisi geldi.
Doğmasına günler kala evlendi!  Kızını ilk kez paylaştıDoğmasına günler kala evlendi! Kızını ilk kez paylaştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir